Zavřít reklamu

AMD bude mít speciální event v Maranellu

AMD pořádá speciální event v Maranellu za přítomnosti Ferrari.

2. 7. 2018     Zdroj

Pokud je tady někdo fanoušek Formulí 1, tak s největší pravděpodobností víte, že již několikrát se na vozech ze stájí Ferrari logo AMD objevilo. AMD nám před pár dny oznámilo, že se můžeme těšit na speciální event přímo v Maranellu, a to již na konci července. AMD se také nechalo slyšet, že bude stáj Ferrari sponzorovat. Tato akce ale nebude veřejně přístupná – dostane se na ni jen doopravdy málokdo.

S největší pravděpodobností se ale nedočkáme žádného představení karet od AMD, jako to má v plánu Nvidie na letošním Gamescomu. Nejspíše bude tak tento event směřován na nové procesory Threadripper 2. Velice zajímavé je také to, že si Ferrari pro tisk připravilo speciální zážitek, a to jízdu ve Formuli 1.

Prozatím ale nevíme, kdy se bude tato událost odehrávat. Zatím se všude objevuje pouze termín „na konci července“. AMD uvedlo, že chce Ferrari sponzorovat už před pár měsíci a právě nyní se tyto slova stávají skutečností. To znamená, že AMD je opět v plné formě.

„Vášeň AMD pro vysoký výkon jeho procesorů je stejná jako vášeň Ferrari pro vysoký výkon jejich vozů. Scuderia Ferrari je skvělá a hlavně inovativní značka a jsme nadšeni, že máme možnost s Ferrari spolupracovat,“ řekl John Taylor, hlava marketingu v AMD.

Jelikož je Maranello domovem Ferrari a rychlých aut, bylo by velice zajímavé, kdyby AMD při této příležitosti představilo nějaké inovace nebo nové produkty i v automobilovém průmyslu. To jsou ale prozatím jen pouhé spekulace. Sami jsme velmi zvědavý, co se na tomto eventu bude dít.