Zavřít reklamu

Alza vyprodává spoustu produktů z řady AlzaPower. Ceny padly i o 50 %

Komerční sdělení

26. 3. 2021    

Sháníte nabíjecí adaptér, nabíječku do auta, bezdrátovou nabíječku, powerbanku či snad nějaký synchronizační či nabíjecí kabel? Pak pro vás máme velmi dobrou zprávu. Alza totiž před pár hodinami rozjela velmi zajímavý výprodej produktů z řady AlzaPower, díky kterému lze nyní ušetřit nemalé peníze. Ceny produktů totiž padly o vyšší desítky procent.

Pro jablíčkáře je bezesporu jednou z nejzajímavějších slev ta na certifikované MFi Lightning kabely. Ty lze nyní díky 23% slevě získat za méně než 200 Kč, což je cena, která už se opravdu vyplatí – kabelů totiž není nikdy dost. K dispozici je ve slevách nicméně i celá řada dalších kabelových řešení s nejrůznějšími koncovkami. Velmi potěšující jsou rovněž velké slevy na autonabíječky či powerbanky, na kterých tak můžete ušetřit i stovky korun. Nechybí rovněž reproduktor, nabíjecí adaptéry nebo třeba bezdrátová sluchátka. Zkrátka a dobře je z čeho vybírat.

Jak už to však u podobných slev bývá, mohou skončit z minuty na minutu. Pokud tedy po levných doplňcích lačníte i vy, určitě nemá smysl přespříliš s nákupem otálet. Ceny se totiž mohou vrátit rychle na původní úroveň.