Zavřít reklamu

Alza vyprodává příslušenství AlzaPower, ceny padly i o více než 60 %

Komerční sdělení

5. 5. 2021    

Do obřího Black Friday výprodeje Alzy, který odstartoval v pondělí ráno, se dostalo kromě Apple produktů i mnoho elektroniky z řady AlzaPower. Pokud byste si tedy rádi udělali zásoby kabelů, žárovek, bezdrátových nabíječek, sluchátek či podobných věcí za extrémně nízké ceny, nyní je ideální příležitost tak učinit.

Blackfridayové slevy na produkty z řady AlzaPower nelze označit jinak než za skutečně extrémní. Například bezdrátová nabíječka WD220 se svou cenovkou propadla z 699 Kč na úžasných 229 Kč – tedy o celých 67 % níže. Velké peníze lze ušetřit i a všelijaké kabeláži ať už sloužící pro účely propojení počítačů či televizí s něčím nebo pro účely nabíjení smartphonů či tabletů. Ceny kabelů totiž též padly o vyšší desítky procent. Samozřejmostí jsou pak brutální pády cen u sluchátek a reproduktorů, ale třeba tkaé u nabíjecích adaptérů, baterií, nabíječek do auta, žárovek, powerbank a řady podobných věcí. Výběr je zkrátka široký a zaujme bezesporu naprosto každého.

Jak už však bývá v Black Friday zvykem, slevová akce je kusově omezena a skladové zásoby jednotlivých produktů raketově ubývají. Pokud si tedy na některý ze zlevněných produktů brousíte zuby, doporučujeme si jej objednat co nejdříve. Jakmile totiž jeho skladové zásoby dojdou, je možné, že již nebudou obnoveny.