Zavřít reklamu

Alza příjemně zlevnila některé modely Apple Watch Series 5 a 6

Komerční sdělení

19. 4. 2021    

Přemýšlíte nad koupí Apple Watch, ale rádi byste po nich sáhli až ve chvíli, kdy budou v nějaké slevové akci? Pak pro vás máme informaci, kterou jistě oceníte. Vybrané modely Apple Watch Series 5 a Series 6 se totiž nyní dostaly na Alze do příjemných slev, díky kterým můžete ušetřit až tisíce korun. Vybírat navíc můžete jak ze zbrusu nových, tak i zánovních či použitých produktů, na kterých budete schopni ušetřit ještě více.

Slevy na nejnovější Apple Watch lze označit za velmi výjimečné, což dělá právě z nynějšího objevu slev na “pětky” a “šestky” skutečně unikátní akci. Například na námořně modrých Series 6 ve 40mm variantě můžete nyní díky 9% slevě ušetřit 1000 Kč, na červených Watch 6 pak dokonce 1200 Kč díky 10% slevě. Ceny padly ale i u Nike edice se speciálním děrovaným řemínkem pro lepší odvod potu, či u stříbrných Series 5, které díky slevě seženete za méně než. 10 000 Kč – tedy alespoň ve standardní variantě. Pokud by vás lákaly Series 5 v Nike edici, lze je mít o 5 % levněji. Velmi zajímavě se dále jeví zánovní Series 5, na kterých můžete ušetřit krásných 25 % oproti původní ceně.

Jak už však bývá u podobných akcí zvykem, skladové zásoby produktů se rychle krátí. S nákupy proto nemá smysl přespříliš otálet, jelikož byste mohli o své vysněné kousky přijít. U mnoha z nich totiž platí, že jakmile se vyprodají, k dispozici již na Alze nebudou.