Zavřít reklamu

Alza příjemně zlevnila iPhony 12 Pro, ve slevě jsou i iPhony 12

Komerční sdělení

14. 6. 2021    

Přemýšlíte nad pořízením nového iPhonu 12 (Pro)? Pak je nyní ideální chvíle tak učinit. Na Alze totiž jejich ceny spadly díky nové slevové akci o velmi příjemné částky, díky čemuž je tak nyní jejich nákup výhodnější než kdy dřív.

Brousíte-li si zuby na iPhony 12 Pro a 12 Pro Max, počítejte s tím, že jejich ceny spadly o 5 až 9 %, což je jinými slovy 1500 Kč až 2000 Kč. Jedná se tedy o částky, které rozhodně neleží na chodníku – vždyť za ně můžete zakoupit třeba originální obal k telefonům či lokalizátory AirTag. Příjemné je pak to, že vám Alza k nákupu přibalí i poukaz na kurz focení mobilem online – základy focení a kompozice.

Prahnete-li spíše po iPhonech 12 mini a 12, počítejte u nich se slevami pohybujícími se mezi 12 a 13 %. Ušetřit díky tomu můžete 3000 až 3500 Kč oproti původní ceně, což je taktéž více než příjemná částka – tím spíš, když se bavíme o nejnovější modelové řadě iPhonů, která ještě pěkných pár let svůj kredit neztratí. Ale pozor, jak dlouho budou iPhony v akci v tuto chvíli nevíme.

iPhone 12 focení