Zavřít reklamu

Alienation – Preview

Dnes se podíváme na top-down střílečku Alienation.

4. 2. 2016    

V srpnu roku 2014 oznámila společnost Housemarque práci na nové hře Alienation. Jedná se o top – down střílečku, u které se určitě nudit nebudete, už jen z toho důvodu, že musíte zachránit Zemi před invazí mimozemšťanů. Hra má být velice dynamická a rychlá, v podstatě ani nepřestanete střílet ze své laserové zbraně, která bude způsobovat nepřátelům velké ztráty. Navíc hru budete moci hrát se svými přáteli, takže o zábavu jistě nouze nebude.

14709545639_f3aedcea17_b

Prostředí

Boje probíhají klasicky ve městech, nebo džunglích. Na mapách je hromada věcí, které mohou explodovat a způsobit tak poškození nepřátelským jednotkám, pokud nebudete dostatečně opatrní, můžou zranit, nebo zabít i vás. I přesto, že grafika hry nevypadá moc reálně, tak je opravdu úžasná, vývojáři vychytali pěkně všechny barvičky, takže hra vypadá vážně úžasně, posuďte sami.

Alienation_2015_04-16-15_006

Hrdina

Váš hrdina bude až po zuby ozbrojený voják, speciálně vycvičený pro boj s mimozemskými objekty. K dispozici máte obrovské množství futuristických zbraní, které pravděpodobně neexistují. Abyste se dostali někam dál, než je začátek, budete jistě potřebovat i nějakou tu zbroj, ta by se měla dát koupit. Během hraní určitě můžete narazit na bonusy, které vám na nějakou dobu přidají určitou schopnost, a stanete se silnějšími. Také nutno dodat, že na začátku si můžete vybrat ze tří tříd bojovníků.

2622999-hero_vs_brute_2_1407861338

Boje z budoucnosti

Představte si, že Zemi napadne cizí rasa a vám nezbude nic jiného, než vyjít do ulic a zachránit svět. Když by přišlo na vybírání střelných zbraní, určitě byste nesáhli po zbraních co máme dnes, ale po pořádných laserových zbraních. Vývojáři to nejspíš věděli, a tak nám dali zbraně, se kterými se dají dělat divy. Asi těžko by jste se bránili obyčejným samopalem proti stovce mimozemšťanů, kteří na vás za rohem čekají a potom zaútočí všichni zároveň.

2622997-hero_bus_action_2_1407861326

Hra

Jak jsem již zmiňoval, jedná se o top-down střílečku. Při hraní bude možnost nastavení kamery, podle všeho můžete hrát a koukat na svého hrdinu z ptačí perspektivy, nebo ze třetí osoby.

alienation-5

Vydání

Původní vydání bylo 2. března 2016, ale na konec se přesunulo až na 23. března 2016. Důležité je také to, že hra je vyrobena exkluzivně pro PlayStation 4.