Zavřít reklamu

Alef Distribution se stala distributorem F5 pro Rumunsko

ALEF Distribution, člen skupiny ALEF, oznámila své jmenování distributorem pro Rumunsko společností F5, autoritou na bezpečnost aplikací.

28. 4. 2021    

Nová spolupráce byla zahájena s účinností od 1. března 2021 a navazuje na dlouhodobý vztah mezi oběma společnostmi na Slovensku, v Maďarsku a České republice sahající až do roku 2012. ALEF Distribution nabízí svým zákazníkům díky kombinaci svých 25letých zkušeností a vysoké spolehlivosti technologie F5 jedinečnou odbornost. Spolupráce představuje skvělou příležitost pro partnery ALEF v Rumunsku, kteří mohou využít širší technologické podpory a zároveň získat dlouhodobé zkušenosti s technologií F5.

Skupina ALEF dosáhla ve fiskálním roce končícím v březnu 2020 obratu 277 milionů EUR. Celá skupina v současné době zaměstnává více než 400 lidí. ALEF Group je stabilním dodavatelem informačních technologií od roku 1994. Dnes je jedním z největších a nejstabilnějších distributorů v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Rumunsku a Řecku. Skupina ALEF je zastoupena také v Polsku, na Maltě, na Kypru, v Bulharsku, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře a Severní Makedonii.

„Jelikož se produktové portfolio F5 stává mnohem širším a sofistikovanějším, vidíme spoustu nových příležitostí. Považujeme Rumunsko za trh se silným potenciálem, který je zároveň dostatečně velký, aby zajistil zdravé a výnosné podnikání pro dva distributory F5. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozšířit náš distribuční kanál v Rumunsku, abychom byli schopni oslovit nové „kupce“ a generovat významné dodatečné příjmy. Skupina ALEF je naším dlouhodobým distribučním partnerem v Česku, na Slovensku a v Maďarsku a těšíme se na úspěšné partnerství také v Rumunsku, “říká Jakub Sumpich, territory manager SEE, F5 Inc.

Lubomír Zlacký, regionální ředitel distribuce Skupiny ALEF, dodává: „Je pro nás důležité být silným distributor s přidanou hodnotou ve všech zemích, kde působíme, a tento nový vztah je novým krokem k dosažení tohoto cíle také v Rumunsku.“