Zavřít reklamu

Akční titul SCUM z prostředí ostrova, vstupuje do Early Access

Akční hra SCUM se konečně dostane do Early Access programu.

15. 8. 2018     Zdroj

Už je tomu přes rok a půl, co jsme vás informovali o titulu SCUM, který nás má vzít na vězeňský ostrov Bagne de Cayenne a je třeba z něj utéct či na něm přežít. Podobných her již byly tucty, ale tato tématika se zřejmě nikdy neomrzí. Nyní bylo potvrzeno, že se titul brzy dostane do Early Access programu skrze Steam.

SCUM nás brzy vezme na vězeňský ostrov

Na SCUM pracují vývojáři ze studia Croteam, které je zodpovědné za sérii Serious Sam a vypomáhá jim studio Gamepires. Půjde o to, že se objevíte jako jeden z vězňů na výše zmíněném ostrově. Vaším úkolem pak bude uniknout či přežít. Celkově se na jedné mapě sejde až 64 hráčů, takže to nebude žádná procházka růžovým sadem.

Je zajímavé, že tvůrci se zaměřují na nejjemnější detaily. V praxi to znamená, že hra vnímá, kolik má vaše postava v sobě vitamínů a kalorií, kolik má zubů, jaká je její tělesná teplota, hmotnost atd. Vše prý má dopomáhat k tomu, aby byl zážitek z každé hry ojedinělý a má to mít vliv na celkovou hratelnost.

Titul bude v rámci Early Access dostupný od 29. srpna. Vydání v tomto režimu je tedy za dveřmi. Zatím bude hra dostupná jen pro PC platformu. Teprve dle zájmu se tvůrci rozhodnou, zda bude titul také vydán na konzolích.