Zavřít reklamu

AC série se vyvíjí díky každoročnímu vydávání

Série Assassins Creed se vyvíjí díky každoročnímu vydávání nových titulů z toho univerza.

11. 6. 2012    

Série Assassins Creed se vyvíjí díky každoročnímu vydávání nových titulů z toho univerza. Alespoň tak s tím seznámil zbytek světa Alex Hutchinson z Ubisoftu (mohli jste ho vidět například na letošní E3).

Hutchinson hovořil v rozhovoru pro britský Eurogamer o tom, že díky tomu, jak je jejich série Assassins Creed vydávána každý rok, respektive její další díl, tak se jim daří získávat dostatek peněz pro evoluční skoky. Tím skokem je myšlen samozřejmě přechod mezi druhým a třetím dílem, následně pak mezi třetím a čtvrtým.

Než jsme se dočkali třetího dílu, byl nám naservírován Brotherhood a Revelations. Důvodem samozřejmě bylo nabídnout hráčům komplexnější příběh Ezia a také vydělat na vývoj Assassins Creed 3. Jeho vývoj je prý ohromný, náročný a také finančně nákladný. Vypadá to že nás stejný cyklus čeká i v následujících letech.

Po Assassins Creed 3 by mohly přijít nějaké odbočky a teprve poté opět regulérní čtvrtý díl. Ostatně třetí je prý ve vývoji už 2 a půl roku. Momentálně se prý už pracuje na těch dvou dalších dílech. Tedy finišuje se AC3 a připravuje se jeden na rok 2013 a druhý na 2014.

Assassins Creed 3 je plánován na 31. říjen pro PS3, Xbox 360 a když nenastane odklad tak i PC. Wii U verze vyjde zřejmě později a co se týče Assassins Creed 3: Liberation, ten vyjde taktéž 31. října na PS Vita.