Zavřít reklamu

7 důvodů, proč se těšit na hru Hitman 2

Hitman 2 toho nabídne dostatek a zde je sedm hlavních důvodů, proč jej nesmíte minout.

17. 10. 2018    

Hitman

Titul Hitman 2 dorazí co nevidět a my se dnes mrkneme na to, proč byste jej rozhodně neměli minout. Agent 47 má před sebou další náročné mise a vyjde 13. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Nabízíme 7 hlavních důvodů, proč je druhé dějství tím pravým pro sychravé listopadové večery.

Zasazení

IO Interactive už díky rebootu z roku 2016 dokázali hráče protáhnout lokacemi po celém světě. Opět se pochopitelně chopíme role agenta 47, který se bude vydávat napříč celým světem a likvidovat předem přidělené cíle. Úkoly bude opět přijímat od mezinárodní agentury ICA. Bude však třeba se vyhnout tajemnému Shadow Clientovi a jeho jednotkám. Jednotlivé úrovně budou pojaty jako menší sandbox, kdy si hráč zvolí svou cestu a bude mít mnoho možností, jak eliminace provést.

Kompaktní vydání

Hitman 2 se od prvního dějství odliší zejména tím, že veškeré hlavní mise nabídne jako celek. Nebude vycházet epizodicky jako jeho předchůdce. Mnoho hráčů si stěžovalo, že vydávání na epizody nebylo tím pravým ořechovým a my vcelku souhlasíme. Zejména pokud byla hra v digitální formě, tak pro stažení další epizody bylo nutné v konzoli držet stále zbytek stažených dat.

Šest lokací

Stejně jako první díl, tak Hitman 2 nabídne šest ohromných misí. Někomu se to může zdát málo. Je pravdou, že předešlé díly nabízely téměř dvakrát tolik misí. Je ale pravdou, že za určitých podmínek je šlo splnit v rámci dvou minut. Jak ukázal již předešlý titul, tak toto nehrozí. Hitman bude mít mnoho příležitostí, jak postupovat a splnit své mise, přičemž i samotné lokace budou udávat tempo hry. Zatím jsou potvrzené dvě, a to Miami a Kolumbie. Další čtyři jsou pro hráče tajemstvím a překvapením.

Kufřík

V minulém díle jej Agent 47 využil jen minimálně a nebylo možné si jej vzít zpočátku do mise. To byla velká změna oproti předchozím dílům, ale nyní se tato featura opět vrací. Bude tak možné si do něj schovat výbavu, včetně skládací odstřelovačky. Díky tomu si je bude moci Hitman nést s sebou, aniž by byl někomu v davu nápadný.

Cíle v oblasti

Hitman bude mít za úkol zlikvidovat předem daný cíl, to ale nebude vše. Hra nabídne mnoho dalších cílů, které budou volitelné a budete za jejich splnění dostávat speciální odměny. Vrátí se tedy takzvané Elusive a Escalation kontrakty.

Mise z předešlého dějství

Kromě toho, že Hitman 2 nabídne zcela nové mapy, tak se dočkáme i těch starších. Konkrétně půjde o šest misí z Hitmana. Všechny budou upraveny, a to i graficky a nasazeny do nového dílu. Nabídnou dokonce některé nové možnosti a mechaniky, což bude zajímavá výzva pro ty, kteří je již mají dávno za sebou.

Dodatečný obsah

Ve hře nebude chybět ani dodatečný obsah. Ten mají autoři v přípravě již nyní. Konkrétně půjde o dva větší placené dodatky, které přinesou nové zbraně, lokace, mise, outfity a také nové sniperské mise. O zábavu tedy rozhodně nebude nouze.