Zavřít reklamu

AirPods Pro nyní seženete na MP za méně než 5900 Kč, ve slevě jsou i klasické AirPods

Komerční sdělení

30. 3. 2021    

Pokukujete po bezdrátových sluchátkách AirPods Pro, rádi byste je měli za příznivou cenu a zároveň si je zakoupili u ověřeného prodejce? Pak pro vás máme velmi dobrou zprávu. Na Mobil Pohotovosti totiž spadla cena AirPods Pro na 5890 korun, což je podstatně méně, než kolik si na svém eshopu účtuje Apple. Ten je totiž prodává stále za 7290 korun.

AirPods Pro si svou premiéru odbyly na podzim loňského roku a takřka okamžitě se staly celosvětovým hitem. I přes vyšší cenu jsou uživateli vykupovány ve velkém, jelikož nabízí velmi dobrý zvuk, kvalitní potlačení okolního hluku intuitivní ovladatelností a samozřejmě i perfektní spoluprací mezi jablečnými produkty. Potěší ale i minimalistický design či dlouhá výdrž baterie. Zkrátka povedený kus technologie, který zaujme na první dobrou.

Jak již bylo zmíněno výše, běžná cena sluchátek je u Applu 7290 korun. Díky slevě na Mobil Pohotovosti je však můžete nyní získat za příjemných 5890 korun. Jedná se tedy o opravdu hezkou slevu, která zájemce o tato sluchátka zaručeně potěší. A pokud by jste cílovou skupinou AirPods Pro nebyli, vězte, že se do slevy dostaly i standardní modely – ušetřit na nich můžete až 21 %. Akci si tedy určitě nenechte ujít.