Zavřít reklamu

5 herních myší na propařené léto

V dnešním článku se podíváme na to, které myši byste neměli opomenout, abyste se v létě stali králi serveru.

29. 5. 2018    

Pokud máte v plánu a my víme, že máte, strávit léto pěkně doma u počítače a dohnat resty, které vám škola úspěšně pomáhá zanedbávat, tak vám dáme typy na ideální herní myši. Zejména příznivci hardcore her a rychlých stříleček budou potřebovat do ruky mocnou zbraň proti svému nepříteli. Ostatně kvalitní herní myš vám dá nad soupeřem značnou výhodu. Zde je našich 5 herních myší.

Logitech G300s Gaming

Začneme jednou z levnějších variant. Společnost Logitech patří mezi špičku, co se herního vybavení pro hráče týče, a tak není divu, že se snaží zasáhnout široké spektrum. Nabízí tedy variantu pro méně náročné hráče, kterou je G300s Gaming. Myš nabízí volitelné podsvícení s devítkou programovatelných tlačítek pro rychlé interakce. Tento herní kousek je vhodný i pro leváky a nabízí 250-2500dpi.

Cena: 1059 Kč

  • Myš můžete zakoupit zde.

Logitech G502 Proteus Spectrum

A opět tu máme jeden kousek z rodiny Logitech. Jedná se o G502 Proteus Spectrum. Oproti předchozí myši nabízí značně rozšířenou citlivost, tedy od 200-12000dpi. Nechybí také paměť pro uložení jednotlivých profilů a nabízí výměnná závaží, aby nabídla perfektní gramáž. Celkem nabízí 11 programovatelných tlačítek je tedy vhodnou volbou i pro MMO hráče. Ony profily lze přepínat přímo během hry, takže mrknutím oka máte přenastaveno. Podsvícení je rovněž možné změnit.

Cena: 1819 Kč

  • Myš můžete zakoupit zde.

Logitech MX Master

Říká se do třetice všeho dobrého, a tak tu máme poslední kousek společnosti Logitech. Logitech MX Master je už pro opravdové fajnšmekry. Zatímco obě předchozí myši jsou drátové, tak tento kousek nepotřebuje kabel. Master funguje plně bezdrátově bez ztrát při odezvě. Nabízí integrovanou baterii pro nabíjení a 5 programovatelných tlačítek. Pyšní se zajímavým vzhledem a dokonalou ergonomií.

Cena: 2249 Kč

  • Myš můžete koupit zde.

Mad Catz M.M.O. 7

V podobné cenové relaci, jako předchozí kousek, se nachází také Mad Catz M.M.O. 7. Jak už název napovídá, tak tento značně futuristický kousek je určen pro MMO hráče. Citlivost 6400dpi, nechybí ani výměnný grip či závaží. Nabízí až neuvěřitelných 13 programovatelných tlačítek a akceleraci až 50G. USB je pak vybaveno zlaceným konektorem pro lepší přenos.

Cena: 2298 Kč

  • Myš můžete koupit zde.

Razer Naga Epic Chroma

Pro opravdové hráče tu máme velkou lahůdku. Pravdou je, že se pohybuje již ve vyšších cenových relacích, ale nabízí opravdu ultimátní zážitek. Razer Naga Epic Chroma má citlivost 8200dpi. Naprosto luxusních 19 programovatelných tlačítek. Pro náruživé hráče MMO je tedy jako dělaná.

Díky programu Synapse si lze vybrat vlastní podsvícení z 16,8 milionů barev. Myš je plně bezdrátová, avšak lze hrát i s kabelovým připojením v případě, že se baterie vybije.

Cena: 3899 Kč

  • Myš můžete koupit zde.

Toto byl výběr našich 5 herních myší, bez kterých se v létě u pořádné hry zkrátka nechytíte. Příště se podíváme na výběr 5 vhodných herních klávesnic.