Zavřít reklamu

4 zaručené vánoční dárky, které v šuplíku ležet nezůstanou

Komerční sdělení

26. 11. 2020    

Vocolinc black friday

Komerční sdělení: Čas se krátí a nápady na skutečně originální vánoční dárky se stále nedostavily? Většinu dárků můžete s klidem vyřešit na PowerCube.cz a VOCOlinc.cz kde celý tento týden běží Black Friday slevy!

1) Smart difuzér VOCOlinc Flowerbud 

Každý den, po celý tento týden, najdete na VOCOlinc.cz a VOCOlinc.sk produkt dne za skutečně výhodnou cenu a s kódem CERNYPATEK ještě o něco levněji. Hrdinou dne je pro čtvrtek chytrý aroma difuzér VOCOlinc Flowerbud! Vychutnat si Vánoce s chytrou aroma terapií? Jasně, tenhle krasavec si rozumí se Siri, Alexou i Google Assistantem.

VOCOlinc Black Friday domácnost

2) Nalepovací stojan na notebook i tablet MOFT 

Black Friday běží také na PowerCube e-shopu, kde jsme zlevnili třeba tento nalepovací stojánek MOFT, který se pyšní Red Dot Award za design. Unikátní vlastností MOFTu je jeho způsob používání. Na svoje zařízení ho jednoduše nalepíte. Nemusíte mít strach, připevňovací část za sebou nezanechává ulepené skvrny. Také ve variantě pro tablet!

3) První zvlhčovač vzduchu pro Apple HomeKit od VOCOlinc

Před měsícem jsme uvedli na trh tento chytrý zvlhčovač od značky VOCOlinc. Díky své 2,5l nádržce zvlhčí vzduch v prostorné místnosti za pár minut. Obzvlášť teď v topné sezóně přijde více než vhod! S kódem CERNYPATEK ho rovněž ulovíte se slevou.

VOCOlinc Black Friday domácnost

4) Cestovní PowerCube ReWirable

Skvělý designový dárek, který ocení 10 z 10 cestovatelů? Doporučujeme PowerCube Rewirable s výměnnými koncovkami do nejpopulárnějších destinací. Letos jsme cestovali hlavně prstem po mapě, ale věříme, že příští rok tahle kostka v šuplíku ležet nebude! Navíc, díky evropské koncovce ji využijete také domácích zásuvkách.

Komentáře nejsou povoleny.