Zavřít reklamu

3. Sezóna začíná ve Fortnite Battle Royale!

Třetí sezóna začíná a přidává nové možnosti FPS, lepší stavbu a další.

23. 2. 2018    

Ve Fortnite Battle Royale vyrazíme do třetí sezóny a společně s ní i náš nový Battle Pass! Kromě Battle Passu máme úžasné funkce, které přicházejí. Například nástroje pro pohyb v režimu Save the World a vylepšení, jak vybudovat a zvítězit v Battle Royale!

Fortnite v 60 FPS!

Aktualizace verze 3.0.0 přináší nový režim FPS pro PS4 a PS4 Pro. Pokud máte stále nejvyšší kvalitu, můžete kdykoli přepnout režim FPS 60 pro zlepšení vizuálních efektů. Vývojáři plánují pokračovat v práci na tomto režimu a vylepšovat ho v průběhu času, takže budou rádi za každou zpětnou vazbu.

Propracovanější stavění?

Stavění budov a objektů z inventáře, je důležitá věc pro vaše přežití v Battle Royale. Najdete v cestě strom? Žádný problém, nyní můžete stavět přes něj a pokračovat na vaší cestě k vítězství Royale. Navíc s režimem Turbo Build a Swapováním materiálu můžete pokračovat v budování i když střílíte.

Režim Save the World

Fanoušci režimu Save the World také získávají spoustu nového obsahu. Zazářit můžete ve velkém stylu s novým Hoverboardem, tedy novým způsobem, jak projít mapu. Aktualizace verze 3.0.0 také přináší nový lunární rok Questline se všemi novými hrdiny a zbraněmi.

Níže si vychutnejte samotný trailer na 3. Sezónu pro  Fortnite Battle Royale.