Zavřít reklamu

10 výhod používání chytrých hodinek

Komerční sdělení

2. 2. 2022    

Nové technologie vstupují do našeho každodenního života velkými kroky. Specifická automatizace našeho fungování s sebou přináší spoustu výhod – včetně zdraví a sportu. V této oblasti vedou například chytréhodinky nabízející různé funkce přizpůsobené potřebám spotřebitelů. Výhody jejich používání by se daly vyjmenovat donekonečna, my se však zaměříme na 10 nejdůležitějších.

Osobní trenér

Cvičení v posilovně, bazénu nebo běžeckém pásu může být únavné. Zvláště pokud chceme za každou cenu sledovat počet spálených kalorií, tepovou frekvenci, námahu a mnoho dalších faktorů, které tvoří efektivnípohybovou aktivitu. Mnoho lidí se snaží zachránit papírovými bankovkami, ale v součtu se ukazuje, že tento proces výrazně usnadňuje používání chytrých hodinek.

Sport je zdraví a většina moderních chytrých hodinek sama zaznamenává fyzickou aktivitu uživatele a přizpůsobuje jednotlivé parametry aktuálně provozovanému sportu. Nejlepší je, když má zařízeníimplementovaný GPS modul a technologii TruSeen 3.5.

Monitorování spánku

Nyní můžete začít podrobně sledovat váš spánek. Chytré hodinky rozeberou jeho jednotlivé fáze a posoudí, jak jsou kvalitní. Nakonec také upozorní na případné nesrovnalosti a dá tipy, co dělat, aby byl zbytek efektivnější.

Sledování činnosti

Pokud používáte chytré hodinky, můžete využít funkci sledování denní aktivity. Hodinky jako váš nerozlučný společník budou počítat kroky a spálené kalorie. Pomůže vám to také lépe organizovat čas.

Hands-free konverzace

Chytré hodinky využívají technologii Bluetooth. Díky tomu můžete bez problémů přijímat a volat. Díky tomu můžete vést handsfree konverzace a během této doby se například soustředit na trénink.

To není vše!

Chytré hodinky mají navíc mnoho dalších funkcí, které se také promítají do okamžitých výhod jejich používání. Pojďme se podívat, co dalšího na nich můžeme najít zajímavého.

Změřte srdeční frekvenci a okysličení krve

V dnešním shonu do práce často zapomínáme na sledování vlastního zdraví. Moderní chytré hodinky proto implementují funkce zodpovědné za měření srdeční frekvence a okysličení krve. Zařízení informují uživatele o všech změnách.

Monitorování úrovně stresu

Když už jsme u zdraví, nelze nezmínit velmi užitečnou funkci sledování úrovně stresu. Chytré hodinky dokážou zachytit i takzvaný podvědomý stres a o případných změnách vás informovat prostřednictvím konkrétních zpráv.

Minimalistický design

Svět moderní módy je past, do které padá stále více lidí, a hodinky jsou dnes nepostradatelným prvkem úspěšného stylingu. Naštěstí se chytré hodinky díky svému minimalismu a univerzálnímu designu hodí jak k našim sportovním outfitům, tak k elegantnímu dress code.

Přehrávání hudby

Chytré hodinky mají vestavěnou paměť, která vám umožní ukládat a přehrávat vaši oblíbenou hudbu. Můžete je ovládat tak, že si hodinky předem spárujete se sluchátky pomocí technologie Bluetooth.

Aplikace na zavolání

Mezi aplikacemi dostupnými v chytrých hodinkách najdeme ty, které mají na starosti náhled e-mailů, SMS, předpovědí počasí, budíků, svítilen a kalendářů. Vše je doslova „po ruce“.

Voděodolný

Moderní chytré hodinky jsou navrženy tak, abyste je mohli používat i při plavání v bazénu, moři nebo prostě jen ve vaší domácí vaně. Než se rozhodnete skočit do vody, měli byste si samozřejmě ověřit, zda chytré hodinky takovou funkci zaručují.

Souhrn

Chytrých hodinek je na trhu celá řada. Jedním z nejlepších modelů za dostupnou cenu jsou hodinky huawei gt 3 42mm white. Zaručí všechny výše uvedené funkce a díky univerzálnímu minimalistickému designu se přizpůsobí jakémukoli stylingu – včetně toho elegantního.

Komentáře nejsou povoleny.