Trailer na Avengers: Infinity War trhá rekordy!

Avengers: Infinity War je zkrátka splněným snem veškerých komiksových nadšenců.

1. 12. 2017    

Avengers: Infinity War se stává rekordmanem. Film má před sebou ještě půl rok, než se vůbec dostane do kin, ale už nyní se očekává, že půjde o megalomanský úspěch. První oficiální trailer je na světě něco málo přes 24 hodin a trhá světové rekordy.

Za jeden den totiž zaznamenal na 240 milionů zhlédnutí. Do té doby držel prvenství trailer na Kingovo TO, který měl úctyhodných 197 milionů. Na Youtube si sice číslo zastavilo kolem 60 milionů, ale Marvel sečetl veškerá dostupná média a služby. Propagace se tedy vydařila. Načasování bylo perfektní a tržby se očekávají enormní.

Odhad tržeb se u Avengers: Infinity War nyní zastavil na 2,1 miliardy dolarů. Toto číslo by znamenalo, že by se mohl stát třetím nejvýdělečnějším filmem v historii. Avengers jsou zkrátka neuvěřitelný pojem a pokud toto dokáže třetí díl, vůbec bychom se nedivili, že čtvrté pokračování, které má celkový děj uzavřít by se mohlo vyšplhat do astronomických výšin.

Dle plánu Marvelu se můžeme těšit v únoru 2018 na film Black Panther, následně na Avengers: Infinity War v květnu, Ant-Man and the Wasp dorazí v červenci a koncem roku 2018 by měl být představen i Venom.

Očekává se, že Ant-Man and the Wasp bude první film, v němž bude představen takzvaný Multivesmír a půjde o přípravu na Fázi 4. V březnu 2019 by pak měl vyjít snímek Captain Marvel. Květen 2019 bude naprostým vrcholem pro Marvel. Během posledních deseti let se mu podařilo vytvořit rozsáhlé filmové univerzum, které se uzavře s filmem Avengers: Inifinity War – Part II. Jedná se prozatím o pracovní název. Marvel již potvrdil, že se s velkou pravděpodobností změní na něco jiného.

Čtvrtou Fázi pak odstartuje druhý sólový film se Spider-Manem v červenci 2019.