Kteří hrdinové sehrají klíčovou roli v Avengers 4?

Avengers 4 dá prostor postavám, na které se v Infinity War tolik nedostane a zřejmě představí i zbrusu nové.

9. 4. 2018    

Avengers: Infinity War se blíží mílovými kroky. Thanos už se nemůže dočkat, až zlikviduje půl vesmíru, jen mu v tom brání jistá partička zcela odlišných individuí. A že ta partička je za ty roky značně rozsáhlá. Kdo bude v Infinity War mít dostatek prostoru, už tak nějak tušíme, ale co v Avengers 4?

Potvrzeno bylo, že v Infinity War si pro sebe největší prostor v rámci stopáže ukrojí Thor s Thanosem. S největší pravděpodobností by Thanos měl dostat hodně prostoru i ve čtvrtém díle. Ohledně Thora není jeho další osud příliš známý, ale vypadá to, že by nakonec mohl v univerzu ještě setrvat. Horší je to pak s Kapitánem Amerikou a Tonym Starkem jako Iron Manem. Dá se totiž předpokládat, že minimálně jeden z nich to šeredně odskáče. Otázkou zůstává, zda k tomu dojde již nyní nebo až za rok.

Potvrzeno bylo, že v dalším díle by měl dostat více prostoru Ant-Man a Hawkeye. Ohledně Ant-Mana to vypadá, že jeho role v Infinity War bude velmi malá. Hawkeye se na plátně také neobjeví na dlouho, ale jeho role má být dost zásadní. Tvůrci jej záměrně vyřadili z promo materiálů.

Dle všeho by mělo dojít v posledním filmu k vyvrcholení linky mezi Hulkem a Black Widow, která se značně dere do popředí a panují spekulace o její sólovce ve Fázi 4. Winter Soldier by měl být rovněž více prostoru a stává se z něj v podstatě někdo, kdo převezme otěže po Stevu Rogersovi (Kapitán Amerika).

Zákulisně se také mluví o tom, že do posledního filmu zasáhne Carol Denvers (Captain Marvel) a dokonce i Adam Warlock, jehož stvoření lze vidět v potitulkové scéně u filmu Strážci Galaxie VOL. 2. Předpokládá se, že značnou roli v posledním filmu bude mít i Doctor Strange, Black Panther a také Spider-Man.