Čtenářův kontrakt

nahled

Ahoj čtenáři,

asi si říkáš, co to zase vymysleli za pitomost? Samozřejmě u tohoto názoru může zůstat, nicméně budeme rádi, pokud si přečteš naše důvody k tomuto kroku.

Proč Čtenářův kontrakt?

Tento název jsme využili ku příležitosti návratu holohlavého zabijáka a také proto, že přímo koresponduje s danou interakcí v rámci této akce.

Proč onen příspěvek?

Vytukej.cz je celkově provozováno z malého rozpočtu, kterým naše redakce disponuje. Jak jsme již dříve avizovali, bohužel nejsme klasickou redakcí s kamenným zázemím a neděláme na plný úvazek. Pracujeme na webu ve chvílích volna a po večerech. To nám ale nebrání přinášet kvalitní a čtivý obsah každý den.

Rádi bychom ale náš web posunuli dále, jsme však možnostmi limitováni. Navíc, samotný hosting a provoz něco stojí a jelikož neotravujeme se zbytečnou reklamou, tak bychom tě chtěli požádat, zda bys byl ochoten nás podpořit?

Částka je zcela libovolná a rádi tě uvedeme na seznamu přispěvatelů. Díky tvé pomoci budeme moci dodělat nové funkce, které chystáme. Také budeme dělat maximum proto, aby naše jméno bylo ve světě her zvučnější.

Kam můžeš poslat příspěvek?

Zde uvádíme bankovní účet, na který je možné přispět. Do zprávy pro příjemce nezapomeň uvést své jméno.

Česká spořitelna

č. účtu: 2631124033/0800

IBAN: CZ77 0800 0000 0026 3112 4033

kontrakt

Děkujeme za jakoukoliv tvou podporu. Tým Vytukej.cz